O NAS

SIMPLE BUT SIGNIFICANT

Wierzymy, że klasyka nie musi być nudna. Szlachetne surowce i proste formy w idealnej proporcji zmieszane z oryginalnym wzornictwem, sprawiają, że biżuteria Moonberg jest minimalistyczna, ale jednocześnie ma swój wyjątkowy charakter.

TELL A STORY WITH JEWELRY

Biżuteria już dawno przestała być tylko dodatkiem. Wierzymy, że biżuteria powinna wyrażać komunikat o kobiecie która ją nosi, opowiadać o niej historię - kim jest, co lubi, jaka jest jej natura, jaki ma styl życia, co ją uszczęśliwia, o czym marzy!

HAPPY LIFE

Wierzymy, że biżuteria została wymyślona po to, żeby uszczęśliwiać. Każdy codzienny moment jest trochę bardziej magiczny, jeśli towarzyszy mu wyjątkowa biżuteria. Dlatego to idealny pomysł na prezent od serca! Uwielbiamy przyglądać się chwili, kiedy kobieta rozpakowuje prezent, pociąga za wstążkę, wstrzymuje oddech i odnajduje w nim biżuterię Moonberg, która momentalnie wywołuje uśmiech na jej twarzy! Dlatego właśnie tworzymy biżuterię!

IT'S ALL ABOUT THE DETAILS

Biżuteria Moonberg jest tworzona tylko ze szlachetnych surowców i materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół, tak aby mogła Ci służyć przez lata. Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to co najlepsze! Perfekcyjne wykonanie oraz jakość naszej biżuterii są zasługą nie tylko zdobytej wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim naszej uwagi dla detali i dążenia do perfekcji w każdym szczególe. Możesz nam zaufać, dajemy Ci gwarancję jakości.

OUR STORY

Moonberg to niezależna marka działająca w obecnej formie na polskim rynku od 2015 r., ale nasza historia sięga dodatkowe 3 lata wstecz, gdy w środku lata 2012 r. dwie przyjaciółki - Agata i Judyta, po wielomiesięcznych, bezskutecznych poszukiwaniach idealnej biżuterii postanowiły same ją stworzyć.

Od tego momentu do powstania pierwszego naszyjnika, który spełniał ich oczekiwania minęły trudne 2 lata! Lista dokładnie sprawdzonych rzemieślników wybiła 172 pozycje, a zdecydowana większość posiadała dopisek "nigdy więcej". Najbardziej przykre było jednak celowe wprowadzanie w błąd.

Lato 2014 r. to już inna historia z pierwszą kolekcją w rękach i świetnym zespołem rzemieślników, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą!

Cała pierwszą kolekcję zaprojektowała Agata, a naszyjnik Moonberg Karma do dzisiaj jest bestsellerem! Niestety ostatecznie wybrała przemysł kosmetyczny, a jej miejsce zajęły Marta, Ola i Klaudia. To wtedy zaczęły następować kolejne zmiany w sposobie naszej produkcji i zrodziło się nasze ogromne wspólne marzenie, by wszystko wykonywać przy pomocy własnych rąk.

WHERE WE ARE NOW

Marta, której mama swego czasu była wspaniałym rzemieślnikiem, zaczęła zdradzać nam tajniki obróbki srebra. Rozpoczęłyśmy również specjalistyczne kursy rzemieślnicze (nie tylko w Polsce) i ciągle poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności. Oczywiście na ten moment nie jesteśmy w stanie wszystkiego wykonać same, o ile ręczne polerowanie czy lutowanie nie stanowią dla nas problemu to np. odlewy czy złocenie zlecamy naszym sprawdzonym (wyłącznie polskim) specjalistom, ale wierzymy, że w przyszłości po zakupie specjalistycznego sprzętu dojdziemy do samodzielnej perfekcji i w tych obszarach. To nasze marzenie i cel.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl