Witaj w świecie Moonberg!

LIFESTYLE JEWELRY

Moonberg to młoda niezależna marka, oferująca lifestyle'ową biżuterię modową produkowaną w Polsce. 

SIMPLE BUT SIGNIFICANT

Wierzymy, że klasyka nie musi być nudna. Szlachetne surowce i proste formy w idealnej proporcji zmieszane z oryginalnym wzornictwem, sprawiają, że biżuteria Moonberg jest minimalistyczna, ale jednocześnie ma swój wyjątkowy charakter.

TELL A STORY WITH JEWELRY

Biżuteria już dawno przestała być tylko dodatkiem. Wierzymy, że biżuteria powinna wyrażać komunikat o kobiecie która ją nosi, opowiadać o niej historię - kim jest, co lubi, jaka jest jej natura, jaki ma styl życia, co ją uszczęśliwia, o czym marzy....

HAPPY LIFE

Wierzymy, że biżuteria została wymyślona po to, żeby uszczęśliwiać. Każdy codzienny moment jest trochę bardziej magiczny, jeśli towarzyszy mu wyjątkowa biżuteria. Dlatego to idealny pomysł na prezent od serca! Uwielbiamy przyglądać się chwili, kiedy kobieta rozpakowuje prezent, pociąga za wstążkę, wstrzymuje oddech i odnajduje w nim biżuterię Moonberg.

IT'S ALL ABOUT THE DETAILS

Biżuteria Moonberg jest tworzona tylko ze szlachetnych surowców, z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o każdy szczegół, tak aby mogła Ci służyć przez lata. Możesz nam zaufać, dajemy Ci gwarancję jakości.

MADE IN POLAND WITH LOVE

Wszystkie produkty Moonberg są starannie wykonywane przez wykwalifikowanych polskich jubilerów i złotników, z wielką pasją i sercem.

sklep